Herbaciarze

Herbaciarze z całej Polski łączmy się!

Kochani!brak odzewu z Waszej strony martwi mnie. czyzby w Polsce Centralnej nie bylo Herbaciarzy?

Przeglądane: 715

Odpowiedz na to

Odpowiedzi do tej dyskusji

No szkoda Agnieszko - cichutko kibicuję, ale niestety nie mam teraz czasu żeby się włączyć. Trzymam kciuki:) 

ja tez czasu mam malo,wiec.....watek otwarty,ale nic na sile.

No i jak tam z tą Warszawską Grupą? Ciągle brak odzewu? Widzę, że we Wrocławiu i Poznaniu prężnie działają, a u nas?

Ja bardzo chętnie się dopiszę do Warszawskiej grupy, choć z czasem bardzo krucho a i nie jestem z Wawy. Mam nadzieję, ze uda się jeszcze kogos zachecić.

Jakie znacie herbaciarnie w Warszawie? Nie chodzi mi o sklepy, tylko miejsca, gdzie można usiąśc i napic się herbaty. Wydaje mi się, że u nas mało herbaciarni.. Same Fusy, Sikkim, Herbaty Czas, Demmers na Krakowskim, coś jeszcze? Basilur otworzył się na al. Jana Pawła, był tam ktoś?

Ostatnio byłam w Pożegnaniu z Afryką też na Krakowskim. Miło wspominam, chociaż bardziej podobają mi się Same Fusy.

Ja również ostatnio byłam w Pożegnaniu, ale na Freta :-) Piłam znakomitą... kawę, kolumbijską! Bo to przede wszystkim kawiarnia, ale herbatę owszem też podają. Fakt, bardzo przyjemny lokal. A Same Fusy.. cóż, wyjątkowe miejsce..

Witam serdecznie,dopisuję się z największą przyjemnością do Warszawskiej Grupy :)

i od razu spieszę Was zaprosić na degustację tegorocznych Shintya na ulicę Ludną, które przygotuje Pan Kacper Skawina. Pan Kacper w ramach tego forum nabył drogą kupna razem z innymi Herbaciarzami tegoroczne Shintya i zaproponował wspólne kosztowanie. Umieszczę jego pełne zaproszenie jako osobny wpis. Mam nadzieję, że do zobaczenia ...

Zapraszamy serdecznie na jesienne spotkanie przy herbacie z Panem Robertem Tomczykiem, w czwartek 1 października o godz.19:00 do Herbaciarni na Ludnej w Warszawie.
Pan Robert zanim powróci do Japonii pragnie nas uraczyć wieloma rarytasami: ręcznie robionymi herbatami z Korei, białym Pu-Erh, herbatami od Państwa Sugimoto i nie tylko..
Zapraszamy do radosnego dzielenia się wrażeniami i dobrego odpoczynku przy filiżance znakomitej herbaty.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę o potwierdzenie, koszt 30 zł od osoby.

pozdrawiam,

Małgorzata Devos
______________
TEL +48 880 908 780
HERBATYCZAS.PL  

Drodzy Herbaciarze!

Każda okazja by wspólnie napić się herbaty jest dobra :) Nowy Rok to doskonała sposobność, by zagorzali herbaciarze spotkali się przy herbacie, poszerzyli swoją wiedzę o tym wspaniałym napoju a jednocześnie mieli możliwość przy czarce herbaty złożyć sobie noworoczne życzenia. Dlatego Restauracja i Galeria Koreańska ONGGI (ul. Moliera 2, Warszawa) dnia 6 stycznia, o godzinie 17:00 zaprasza wszystkich będących w pobliżu miłośników herbaty na Noworoczną Herbatę. Co będzie parzone? Niespodzianka! Ale będą to tylko zacne herbaty :)Przybywajcie!

Miesiąc temu w Warszawie utworzyła się grupa zapalonych, wiecznie spragnionych teiny herbaciarzy - Warszawski Kolektyw Herbaciany :) i w najbliższy czwartek, o godzinie 17:00 w Onggi organizuje spotkanie o pu erh`ach i unikatowych herbatach japońskich. Jest jeszcze parę wolnych miejsc :) przybywajcie na herbatę! :)

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/1575784646053239/

Warszawski Kolektyw Herbaciany zaprasza w najbliższą sobotę (25 czerwca) o godz. 17:00 do Onggi (Moliera 2) na niezwykle barwne i pełne herbaty spotkanie: Koreańską ceremonię herbacianą :) Mistrzyni herbaty pani Seung Won Park oraz jej asystentka pani Camila zaprezentują koreański sposób przygotowania herbaty, nauczą zachowania się podczas herbacianej ceremonii i oczywiście poczęstują wyborną herbatą ;) są jeszcze wolne miejsca! Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1073990812640407/ Zapraszamy! :)

© 2017   Created by Wojciech Bońkowski.   Obsługa:

Zgłoś problem  |  Warunki serwisu